HAKKIMIZDA

2008 yılında başladığımız PVC sistemleri üretim ve uygulama hizmetlerine bugün Sektöründe lider firmalar arasında yer alarak Kırşehir’de Kılıçözü Sanayi Sitesinde üretim tesisimizde onlarca çalışanımız, uzman satış personelimiz ve profesyonel yönetim kadromuzla üretim ve satış faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Yağmur Pen geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın Müşteri Standartlarında, kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine techizatına ve tecrübesine sahiptir.

Vizyonumuz
Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği, dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek, tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.

Misyonumuz
Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları kaliteli hizmeti sunabilmektir.

Kalite politikamız
Kalite yönetim sistemimizi, kalite hedeflerimizi, iş süreçlerimizi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri üretmek ve sunmak.


NEDEN YAĞMUR PEN

Müştreri Odaklı Yaklaşım

Yağmur Pen olarak siz değerli müşterilerimizin projelerini dinleyerek isteğinize göre sizlere uygun fiyat ile kaliteli çözümler üretiyoruz

Yenilikçilik

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her zaman en güncel ürün ve uygulama yöntemlerini takip eder ve iş yapış şeklimizi her an güncel tutmaya özen gösteririz.

Bazı İşlerimiz

Yardıma mı ihtiyacınız var?